Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 148 Türk Lirası Maaşla Personel Alımı Yapacak

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 148 Türk Lirası Maaşla Personel Alımı Yapacak

Yapılan duyuruya göre Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü İş tecrübesi olan Bilişim alanında görevlendirilecek en az 74 Bin TL en çok ise 148 Bin TL maaşla çalıştıracağı personel alımı yapacak. İşte detaylar...

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nden yapılan ilanda belirtildiği üzere Bilişim Teknolojileri Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek 74.000 Türk Lirası ile 148.000 Türk Lirası maaşla çalıştırılacak tecrübeli bilişim personeli alınacaktır.

Bilgi teknolojileri dairesi başkanlığında istihdam edilmek üzere alınacak olan personelin yazılım geliştirme alanında çalıştırılacağı ifade edilmiştir.
Adayların en az 70 KPSS puanına sahip olmaları gerekmektedir. Tüm bunların yanında İngilizce bildiklerini ispat niteliğinde olan bir sınav sonuç belgesi iş başvurusunda istenecektir.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ilanda söz konusu pozisyonlara başvurmak isteyen personelin elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Adaylar Daha önce çalışmış oldukları Bilişim sektöründeki ilk tecrübelerini SGK hizmet dökümü ile sunacaklardır.
Söz konusu pozisyonlarla ilgili daha fazla bilgi edinmek ve ilgili ilana başvuruda bulunmak için aşağıdaki Linke tıklayınız.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Meb Personel / ÖZEL HABER

Kaynak:Haber Merkezi