Öğretmenlere Özel %50 İndirim! Binlerce Lira Kar Yapabilirsiniz

Öğretmenlere Özel %50 İndirim! Binlerce Lira Kar Yapabilirsiniz

YapıKredi Bankası güncel kampanyaları dahilinde %50 oranında kasko indirimi sağlıyor.. İşte kampanyanın detayları ve katılım şartları..

Yapı Kredi'nin Kasko sigortası kampanyası özel indirimler ve puan hediyeleriyle birlikte güncel kampanyalar arasında öne çıkıyor.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi'nden yapılan kasko poliçesi oluştururken, müşteriler hasarsızlık aktarımı, sürücü indirimi ve meslek indiriminden faydalanarak %50'ye varan fiyat avantajı elde edebiliyorlar.

Öğretmenlere Özel %50 İndirim! Binlerce Lira Kar Yapabilirsiniz

Kampanya kapsamında, TSK Mensubu ve Eşi, Öğretmen, Üniversite Öğretim Üyesi, Emniyet Mensubu, Mülki İdare Mensupları, Yargı Mensupları ve Koç Ailem Üyeleri'ne özel %25'e varan meslek indirimi sunuluyor. Aracı kullanacak sürücü sayısına göre %20'ye varan sürücü indirimi sağlanıyor.

Kasko poliçesi alacak olanlar, Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi'nden 1 Mart - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yaptıkları işlemlerde 600 TL'ye varan %10 Worldpuan hediyesi kazanma fırsatına sahipler.

Allianz Sigorta güvencesiyle sunulan kasko poliçesi, kaza, yangın, hırsızlık ve üçüncü şahıs sorumluluğu gibi risklere karşı koruma sağlıyor. Müşteriler, kasko poliçelerini ihtiyaçlarına göre kişiselleştirme imkanına da sahipler.

Yapı Kredi'nin mobil uygulamasını kullanarak kasko poliçesi almak ve bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirmek mümkün. Kampanyaya katılmak isteyenler, World Mobil uygulamasını telefonlarına indirerek avantajlardan faydalanabilirler.

Detaylar ve Başvuru İçin: https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar