Migros yeni takım arkadaşları arıyor, çok sayıda personel alımı yapacak, işte detaylar...

Migros yeni takım arkadaşları arıyor, çok sayıda personel alımı yapacak, işte detaylar...

Migros personel alımı yapacağını duyurdu. Çok sayıda personele ihtiyacı olan köklü şirket, başvuruları kariyer.net üzerinden CV şeklinde talep ediyor. Diğer detaylar yine kariyer sayfasında belirtilmiş. İş arayan ve market çalışanı olmak isteyen adaylar ilgili ilanın detaylarına bakarak, başvuru koşulları sonrası başvurularını gerçekleştirebilirler. Düzenli bir işim olsun diyorsanız sizde Migros personel alımı ilanından yola çıkarak bu iş başvurusunu değerlendirebilirsiniz. Geçelim detaylara...

Migros personel alımı başlattı. Türkiye genelindeki mağazalarında çalışacak yüzlerce yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alım, çeşitli pozisyonlar için gerçekleştirilecek ve adayların dinamik, enerjik, müşteri odaklı olmaları bekleniyor.

Migros personel alımıyla ilgilenen ve başvuru yapacak adayların sağlıklı, sabırlı olmaları ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilmeleri gerekiyor. İş ilanları ve başvuru detayları Migros'un kariyer sayfasında yer almakta olup, başvurular kariyer.net üzerinden yapılabilecek.

Migros personel alımıyla ilgili olarak çeşitli pozisyonlar için detaylar verilmiş olup, başvuru sürecinin zamanında yapılması önem taşımaktadır. Migros personel alımı ilanına başvurmak ve çalışmak isteyen adaylar, kariyer.net adresi üzerinden giriş yaparak, özgeçmiş oluşturup başvurularını yapabilirler.

MİGROS PERSONEL ALIMI KADRO DAĞILIMI

Kasap Personeli: Göktürk, Aqua Florya ve Bursa Gemlik/Küçükkumla gibi yerlerde.

Mağaza Personeli: Faruk Ayanoğlu, Nişantaşı, Zekeriyaköy, Bağdat Caddesi, Ormanada, Kalkan gibi birçok mağazada.

Satış Elemanı: Balık, Unlu, Meze, Reyon gibi satış alanlarında.

Alışveriş Danışmanı: Vadi İstanbul Macrocenter'da.

Kuruyemiş Tezgahtarı: Anadolu Yakası ve Cemil Topuzlu Macrocenter'da.

MİGROS PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

Kaynak:MEB Hocam