KPSS 50 puanla personel alımı yapılacak! Kamuda memuriyet arayanlar müjde!

KPSS 50 puanla personel alımı yapılacak! Kamuda memuriyet arayanlar müjde!

Yeni işe başlayacak olan veya farklı sektörde iş arayışında olan pek çok vatandaş personel alım ilanlarını araştırıyor. Bu noktada; üniversiteler, belediyeler ve bazı kamu kurumları çeşitli şartlara bağlı olarak KPSS puanı ile personel alımı yapıyor. İşte detaylar…

Yeni personel alım ilanları kapsamında; İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü de en az 50 KPSS puanı almış olan vatandaşlar için sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. KPSS puanı ile çeşitli kamu kurumlarında çalışmak isteyen vatandaşlara imkan tanınıyor.

Bu nedenle açılan ilanlar birçok vatandaş tarafından araştırılıyor. İlanlar kapsamında, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü de en az 50 KPSS puanı ile destek personeli (şoför) alımı yapılacağını resmi olarak duyurdu.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü’ne personel alımı!

Personel alım ilanları kapsamında, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü’nün yayınlamış olduğu ilanda KPSS puanı ile hemşire, sağlık fizikçisi, büro personeli, teknisyen (inşaat teknisyeni), teknisyen (bilgi işlem destek personeli), destek personeli (hasta bakımı ve temizliği), mimar, büro personeli ve destek personeli (şoför) alımı yapılacağı belirtildi.

1.webp

2.webp

Kaynak:Haber Merkezi