Dolgun Maaşla Devlet Güvencesinde İş Fırsatı, Başvurular Sona Eriyor

Dolgun Maaşla Devlet Güvencesinde İş Fırsatı, Başvurular Sona Eriyor

Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edildi. Peki söz konusu personel alımı için hangi şartlara sahip olmak gerekmektedir? Başvurular nereye yapılacak? Detaylar haberimizde...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kamuda çalışmak üzere Bilişim alanında personel istihdam edilecek. Personel olarak istihdam edileceklerde yazılım alanında en az piyasada 3 yıl tecrübe sahibi olmaları istenecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yazılım geliştirme lideri ve çözüm mimarı, kıdemli Java uzmanı, sistem lideri ve çözüm mimarı gibi alanlarda toplamda 41 Bilişim uzmanı istihdam edecek.

Başvuruda bulunacak olan adaylardan CV geçmişe dönük olarak çalıştıkları kurumların SGK kayıtları, kullanabildikleri programlama dillerine ait belgeler KPSS ve YDS sonuç belgesi istenecektir.
Başvurular 3 Mayıs cuma günü sona erecektir.

Başvurular e-devlet üzerinden Çevre ve Şehircilik Bakanlığının kariyer kapısı sekmeleri takip edilerek yapılabilecektir. Başvuruda bulunacak olan adayların e-devlet şifresine sahip olmaları şarttır.

Meb Personel/ ÖZEL HABER

Kaynak:Haber Merkezi