Antalya Belediyesi’nden 23 Nisan müjdesi

Antalya Belediyesi’nden 23 Nisan müjdesi

Tüm ülkede çeşitli etkinliklerle kutlanacak olan 23 Nisan, Antalya’da da heyecan ve coşku ile geçirilecek. Antalya Belediyesi Atatürk’ten çocuklara armağan olarak kalan 23 Nisan bayramında tüm ulaşım araçlarının ücretsiz olacağını duyurdu. Yapılacak etkinliklere çocukların ve halkın kolay ulaşımı için Belediyeye ait tüm toplu taşıma araçları ücretsiz olacak.

Ülke genelinde birçok belediye 23 Nisan kutlamaları için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Festivaller, konserler, sirkler, tiyatrolar ve daha birçok etkinlik için hazırlıklar sürerken Antalya Belediyesi halkına müjdeyi verdi.

Türk Yıldızları 23 Nisan’da Antalya’da

Antalya Belediyesi 23 Nisan etkinliklerinde Türk Yıldızları’nın renkli gösterisi olacağını duyurdu. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm vatandaşları 23 Nisan’da Türk Yıldızları'nın gösterisini izlemek üzere Konyaaltı Sahili’ne davet etti.

turk-yildizlari.webp

Türk Yıldızları, 23 Nisan Salı günü saat 16.00’da Konyaaltı Sahili gökyüzünde Antalya Halkı ile buluşacak. Antalya’nın tüm semtlerinde gerçekleşecek olan çeşitli kutlamalara halkın kolay ulaşımı içinse 23 Nisan günü Antalya Belediyesi’ne ait tüm ulaşım araçları ücretsiz olacak.

Kaynak:Haber Merkezi