Avantajlı konut kredisi arayanlar müjde! %3,36 faiz oranlı konut kredisi sadece bu bankada

Avantajlı konut kredisi arayanlar müjde! %3,36 faiz oranlı konut kredisi sadece bu bankada

Ev sahibi olmak isteyenler müjde! QNB Finansbank'ın "Artan Taksitli Konut Kredisi" sayesinde ev sahibi olmak artık daha kolay. Kredi taksit tutarını artık siz belirleyebilirsiniz.. İşte detaylar ve başvuru linki!

QNB Finansbank'ın Artan Taksitli Konut Kredisi son dönemlerde öne çıkan krediler arasında.. Ev sahibi olmak isteyenler bu krediye sıklıkla başvuruyor.

Bu kredi ödemelerin gelir düzeyinize göre ayarlanabilmesine olanak tanırken, 120 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve sabit faiz oranlarıyla öngörülebilir bir ödeme planı sunuyor.

Kredi tutarı, vade süresi ve aylık taksit tutarları gibi detaylar kredi sahibinin tercihlerine göre banka sizler için belirliyor.

100.000 TL üzerinden örnek vereceğimiz kredinin toplam vade süresini de 48 ay olarak belirledik. Aylık faiz oranı ilk evini alacak olanlar için %3,39 olarak QNB Finansbank tarafından verilmektedir. Toplam geri ödeme tutarı ise 203.871,40 TL olarak hesaplanmaktadır.

Banka'nın krediyle alakalı öne çıkan detayları arasında şunlar bulunmaktadır; kredi türü, tapuda "mesken" olarak kayıtlı yerler için geçerlidir ve gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. Sabit faizli kredilerde erken ödeme durumunda belirli bir masraf tahsil edilirken, teminat olarak mevcut ve alınacak evin ipoteği yeterli görülmektedir.

Genel olarak kefil koşulu aranmamakla birlikte, banka gerektiğinde kefil talep edebilir. Kullanıcılar, ödeme planlarını ve kredi koşullarını dikkatlice değerlendirerek, kendilerine en uygun seçeneği belirleyebilirler.

Artan Taksitli Konut Kredisiyle İlgili Başvurular ve Daha Fazla Detay İçin: www.qnbfinansbank.com

Kaynak:Haber Merkezi