MEB Personeli:

2013-2014 Formasyon Başvuruları Sonuçları
 2013-2014 formasyon yerleştirmeleri başvuruları 6 Ocak 2013' te sona erdi. Ancak formasyon yerleştirme sonuçları konusunda ÖSYM' den hala açıklama gelmedi çünkü formasyon başvuruları ve yerleştirme işlemleri bu sene biraz zorlu gerçekleştirildi. 

ÖSYM, yerleştirmelerin adaletli olması açısından işlemleri merkezi olarak yapmayı uygun gördü. Fakat bu aşamada planlama düzenli bir şekilde yapılmadığı için çalışmalar aksadı ve kötü sonuçlar doğurdu. 

Bazı üniversiteler not tablosunu daha da abarttılar, not dönüşümlerinde sıkıntılar yaşandı. Bu durumların sonuçların da ne yazık ki adaylar sonuçları beklemekten son derece sıkıldı. 

ÖSYM ve YÖK denilen kurumlar bir halkla ilişkiler birimi ile çalışmamaktadır bu nedendir ki yapılan iş ve işlemlerin süreci ağırlaşmıştır. Başvuru yapan tüm adaylar artık sonuçların açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyor. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
adelet sağlanmaz 11 ay önce

ne hak hukukundan bah sediyosunuz uya koca bir sene gitti adam bvu saatten sonra sınavamı çalışsın nasıl çalışa bilir sene ye getirile bilinirdi dimi bu saçmalık ama yok adaletsizler adalet sağlıyacaklar diye bizler böyle hersene bir dönem kaybediyoruz

Memurların Zorunlu Çalışma Bölgesi Çilesi
Bazı memurların milli eğitim bakanlığına atanmasının ardından geçmiş çalışma dönemlerinin zorunlu...

Haberi Oku